Front Row | 2017 İlkbahar/Yaz Michael Kors Koleksiyonu

9/22/2016


New York'ta düzenlenen İlkbahar 2017 Michael Kors Koleksiyon defilesi markanın MichaelKors.com'dan da canlı yayınlandıve ilk defa bir canlı müzik performansı gerçekleştirildi. 

Sienna Miller, tercihini Resort 2017 Michael Kors Collection'dan seçtiği siyah-beyaz puantiyeli ince ipek elbisesi, eşarbı ve beyaz kemeri ile Phyllis spor sandaletlerinden yana kullandı. 


Nina Agdal, defileye Fall 2016 Michael Kors Collection'dan seçtiği siyah otriş tüylü işlemeli ipek elbisesi, siyah kemeri, işlemeli siyah Julie kamera çantası ve siyah Ailey işlemeli bağcıksız gece ayakkabısı ile katıldı.


Kristina Bazan, Michael Kors Holiday 2017'den siyah kadife smokin ceketini, siyah Scout kamera çantasını ve dore tonlarındaki Michael Kors Access Bradshaw Smartwatch'ı tercih etti.


Hanneli Mustaparta, Fall 2016 Michael Kors Collection'dan inci grisi kazağı, siyah deri çan eteği ve siyah renkli Ailey bağcıksız gece ayakkabılarını tercih etti. Ayrıca, Michael Kors Holiday 2017'den seçtiği Scout kamera çantası ve gümüş tonlarındaki Michael Kors Access Bradshaw Smartwatch kullandı.  


Chiara Ferragni, Fall 2016 Michael Kors Collection'dan çiçek işlemeli kaşmir tshirt ile gri renkli kaşmir mini eteği tercih etti. Ayrıca aksesuar olarak da lacivert tonlarındaki MichaelKors Access Bradshaw Smartwatch'ı kullandı. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest