Haftanın Sokak Stilleri

9/16/2016


Biraz magazinle başlayalım. Diane Kruger Joshua Jackson ile ayrıldıktan sonra Kirsten Dunst'ın eski sevgilisi Garrett Hedlund'la birlikte görüntülendi. Kendine has tarzıyla yine güzel.

'Fifty Shades Darker' trailerı yayınlandıktan sonra Dakota Johnson hayranlarının sabırsızlığı arttı. Dakota sokak modasında da filmdeki gibi sade ve şık parçaları kombinliyor. 

Shailene Woodley yeni filmi 'Snowden'ın tanıtımı için hareketleri günler geçiriyor. Filmde Edward Snowden'ın kız arkadaşı Lindsay Mills'i canlandırıyor. Sokakta ilk defa bu kadar özenli görüyorum. 


Jessica Alba giyim kuşamına en çok özen gösteren ve takip edilmeyi de seven ünlülerden biri. Hakkı var çok iyi giyiniyor. Ama benim için bir Blake Lively değil. 

Doping kullandığı gerekçesiyle kortlardan 2 sene uzak kalan Maria Sharapova Los Angeles'ı çok sevdiği için bu süreci orada geçirmeye devam ediyor. 

Serena Williams'ın bu sene Amerika Açık'ta yüzü gülmedi. Yarı finalde Karolina Pliskova'ya elendi ama kendinden bir şekilde söz ettirmeye devam ediyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest