Front Row | Valentİno 2017 İlkbahar/Yaz Defİlesİ

10/09/2016


Valentino Maria Grazia Chiuri ile yollarını ayırdıktan sonra Pierpaolo Piccioli ile ilk koleksiyonunu sundu. 2017 İlkbahar/Yaz defilesini izlemeye gelenler arasında Jessica Alba da vardı. Jessica, Valentino'nun 2017 koleksiyonundan transparan dantel kırmızı etek ve mavi-beyaz şeritli gömleğini giyerek katılmış. Renk kombinasyonunu başarılı buldum.


Diane Kruger kışı beraberinde getirmiş. Çiçek baskılı kürkü, transparan crop-top bluzu ve boyfriend jeaniyle güzel bir karışım yaratmış. 


Dakota Fanning'de gözle görülür bir değişim var. Dantellerin bolca kullandığı elbise içinde artık büyüdüm mesajını veriyor. İddialı elbiseyi zarif bir şekilde taşımış.


Hollywood'un güzel kadınlarından Olga Kurylenko açık mavi cluchtı ve onunla eşleşen ayakkabıları için bir elbise giymiş. Elbisenin üst kısmının görüntüsü rahatsız edici ama yine de zarif. 


Lily Collins ve kakülleri göze çarpıyor. Masum görüntüsüne dantelli kollar ve etek uçlarını yakıştırmış. Beyazın saflığı içinde Lily parlıyor. 


Shailene Woodley siyah kapitone zımbalı çantası ve bilekten bağlı ayakkabılarına uyumlu olarak siyah bir elbise içinde.


Kırmızılar içinde Hailee Stenfield minimalist bir tarzda ortaya çıkmış. Oldukça uyumlu ve masum bu stil onun için en uygun olanı. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest