2017 Michael Kors Collection Runway Show

2/16/2017


Emily Ratajkowski: Defileye, Transeason 2017 Michael Kors Colleciton'dan merino yünü, kollarını açıkta bırakan siyah-beyaz kazayağı desenli jakarlı bir etek ve Mia zımbalı deri çanta ile katıldı. 


Tercihini, Spring 2017 Michael Kors Collection’dan seçtiği mavi çizgili elbise, beyaz Hutton sandaletler ve siyah Sloan deri çanta ile tamamladı.


Chiara Ferragni: Kıyafetinde, Spring 2017 Michael Kors Collection’dan mavi renkli kaşmir kazak ve MICHAEL Michael Kors Summer 2017 koleksiyonundan beyaz jean tercih etti.


Rose Gilroy: Tercihini, Spring 2017 Michael Kors Collection’dan seçtiği mavi-beyaz pamuk ve yün karışımı jakarlı kaban, siyah kaşmir boğazlı kazak ve beyaz geniş paçalı pantolondan yana kullandı. Ayrıca, kıyafetini çiçek desenli küçük gece çantası ile tamamladı.


Amanda Peet: Tercihini, Transeason 2017 Michael Kors Collection’dan seçtiği ipek, siyah-beyaz leopar desenli gömlek elbise ve yine leopar desenli kumaş kemerden yana kullandı.


Martha Hunt: Defileye, Spring 2017 Michael Kors Collection’dan mavi renkli yün büstiyer, etek ve Mia kol çantası ile katıldı.


Jourdan Dunn: Tercihini, Transeason 2017 Michael Kors Collection’dan seçtiği gri kaşmir asimetrik kazağı, yün dar paça pantolonu ve Sherry sandaletlerinden yana kullandı.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest