Haftanın Sokak Stilleri

3/15/2017


Bayan popo lakabını J.Lo'nun elinden alan Kardashiangillerden Khloe attığı snaplerle azimle nasıl zayıfladığını gösteriyor. Ablası Kim'den daha iyi göründüğü bir gerçek. Rihanna'nın Puma için tasarladığı kürklü terlikler ünlülerin ayak dostu. Artık 'ağzına tuvalet terliğiyle vurmak istiyorum'u 'Puma Fur Slide' tasarımıyla değiştirebiliriz. Uygundur.

The Weeknd'in Selena Gomez'e kaptıran Bella Hadid gülümsemeye devam ediyor. Birçok ünlü markayla anlaşma imzalayan Bella gülmesin de ben mi güleyim?

Tyga ve Kylie ikilisi ergen tayfanın yeni idol çifti. Rapper life style, dövmeler, koca popolar, mücevherler, reklam anlaşmaları, gelsin paralar paralar paralar. O kadar proje bir çift ki gece aynı yatağa girdiklerini bile sanmıyorum.


House of Cards'da Zoe Barnes karakterini canlandıran Kate Mara salaş rahatlığını yine sergiliyor. Maymunlu tişörtüyle vermek istediği mesajı anlamadım.

Kim derdi ki Suits'den Megan Markle da saraya gelin gidecek. Gelin olmasına ne kadar süre var bilmiyorum ama İngiliz sarayının bu ilişkiyi doğrulamasından sonra Megan da magazincilerin bir anda ilgi odağı oldu. Kanada'da sık sık yogaya giden Megan gelinlik için form tutmaya şimdiden başlamış.

Bradley Cooper'dan ayrıldıktan filmlerde rol almaya devam eden Suki Waterhouse pembe saçları ve Power Rangers sweatiyle moda dergisine poz verir gibi ama değil.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest