Rosario Dawson, Kate Hudson ve Miley Cyrus'ın telefonları hacklendi!

4/15/2017


Gün geçmiyor ki Hollywood'da bir ünlünün telefonu hacklenmesin. Hackerların son kurbanları Rosario Dawson, Kate Hudson ve Miley Cyrus oldu. Neden bu üçlünün seçildiğini hackerlar daha iyi bilir tabi ama üçü için de çıplak fotoğraflarının internete sızması kariyerlerini bir kenara bırakırsak özel hayatları için hiç iyi olmadı.

Miley Cyrus ile başlayalım. Malumunuz kendisi Liam Hemsworth'dan ayrıldıktan sonra fena halde dağıtmış ve giyinik gezmez olmuştu. Alkol ve uyuşturucunun pençesinde skandallar kadınına dönüşmüştü. Ancak büyük aşkı Liam ile barıştıktan sonra kendine çeki düzen vermiş tabiri caizse hanım hanımcık olmuştu. Tam işler yoluna girdi derken özel fotoğraflarının internete düşmesi Miley'nin başını oldukça ağrıtacak gibi gözüküyor.


Kate Hudson için alışılmadık bu durum özellikle kariyerini etkileyebilir. Kaliteli yapımlarda yer alan Kate'in işleri bozulma tehlikesiyle karşı karşıya. Bu aralar adı Brad Pitt'le de anılan Kate, açık fotoğraflarını internette görünce Brad'e nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu.

Son olarak Rosario Dawson'a değinelim. Düzgün fiziğiyle dikkat çeken Rosario'nun hackerların radarına girmesinin sebebi 2013 yapımı Trance filmindeki çıplak sahneleri olabilir. Nitekim sızan fotoğraflardan kendisini çıplak fotoğraflamayı sevdiğini de anlamış oluyoruz. (OMG) 

İnternet aleminde fappening olarak adlandırılan bu hacker saldırılarının sonunun ne zaman geleceği bilinmez ancak ünlüler iphonelarını icloud'a otomatik bağladıkları sürece hackerların aç kalmayacağı kesin.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest