Yves Rocher Ruj Renkleri

4/07/2017


Kadınların makyaj ürünleri arasında olmazsa olmazlarından olan rujlar, iddialı renkleri ile beğeniye sunuluyor. Bitkisel özlü ürün grupları ile öne çıkan Yves Rocher, ruj koleksiyonunda her sezon birbirinden seçkin modellere yer veriyor. Yeni sezonda yine birbirinden seçkin seçeneklere rastlamak mümkün. Ürünler, bitkisel kozmetik laboratuarlarında üretildikleri için sağlık için de son derece uyumlu. Koleksiyona göz atarak kendi teninize ve zevkinize uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. Teninize yakışan rengi bularak kombinlerinize ışıltı kazandırabilirsiniz.

Dudaklarınızda kadifemsi bir dokunuş yapan Yves Rocher rujları, birbirinden seçkin renk seçenekleri ile kadınların beğenisini topluyor. Ürünler arasında nemlendiricilerden koruyuculara, parlatıcılardan kalıcı rujlara kadar daha pek çok seçenek mevcut. Makyajı vurgulayan rujlar, ultra parlak detayları sayesinde dudaklarınıza eşsiz bir ışıltı kazandırıyor. Saten dokunuşlu ultra nemlendirici rujların 24 farklı rengi bulunuyor. Örneğin; Saten dokunuşlu tercih ettiğiniz bir ruj seçeneğinin üzerine ultra nemlendirici bir ruj sürerek dudaklarınızı daha belirgin hale getirebilirsiniz. Ultra yoğun renk pigmentleri içeren rujları ise özel davet günlerinde veya şık olmanızı gerektirecek organizasyon gecelerinde deneyimleyebilirsiniz.


Yves Rocher, yoğun araştırmalar sonucu geliştirdiği ruj seçeneklerinde dudaklar üzerinde etkisini hissedebileceğiniz bitkisel özlere yer veriyor. Ultra yoğun renkli kalıcı rujlarda, genellikle kamelya yağı bulunuyor. Yenileyici özelliğe sahip olan kamelya yağı, dudaklarınızın parlaklığını artırarak kendinizi özel ve bakımlı hissetmenize yardımcı oluyor. Dudaklarınızı kurutmadan 6 saat boyunca kalıcı ve konforlu bir kullanım olanağı sağlıyor.


Ultra nemlendirici rujlar ise besleyici bir özellik gösteriyor. Nemlendirici rujların üstelik saten, sedefli ve ışıltılı gibi daha pek çok seçeneği de bulunmakta. Dudaklarınıza besleyerek daha eşsiz görünmesini sağlayan rujları üstelik hem gündelik yaşamanızda hem de özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Nemlendirici rujların içerisinde mineral yağ ve paraben bulunmadığı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yves Rocher'deki rujlardan zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik uygun bir seçim yapabilmeniz için yeni sezona özgü kataloga göz atabilirsiniz. Yves Rocher, yeni sezonla birlikte tüm ruj serilerini değiştiriyor. Yeni katalogu inceleyerek dudak makyajınıza yönelik fikirler edinebilirsiniz.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest