Cara Delevingne, Jeremy Scott ve Moschino, Magnum'la Güçlerini Birleştirdi

5/10/2017


Magnum, bugün moda dünyasının en önemli iki ismiyle gerçekleştirdiği özel işbirliğini duyurdu. Tüm dünyada tanınan ikon niteliğindeki Moschino'nun Kreatif Direktörü Jeremy Scott ve film yıldızı ve süper model Cara Delevingne, Magnum'un "İçindeki Seni Serbest Bırak" kampanyasında Magnum Double için bir araya geldi. Kampanya, dünyanın dört bir yanındaki insanları içlerindekini serbest bırakmaya ve "Daha Fazlasına Cüret Et"meye çağırıyor.

Magnum, Magnum Double için kampanya kapsamında bir kısa film çekti. Film yıldızı Cara Delevingne'in başrolünü oynadığı 45 saniyelik filmde, Jeremy Scott ile özellikle "Masum Sanık Roger Rabbit" ve "Space Jam" filmleriyle tanınan efsanevi animasyoncu Uli Meyer'in hayat verdiği bir dizi Moschino karakterleri yer alıyor.

Yönetmenliğini Jeremy Scott’ın üstlendiği film, cesur ve iddialı "Daha Fazlasına Cüret Et" felsefesinden, insanın kendini şımarttığı o muhteşem andan ve Magnum Double'ın çatırdayan çikolatasını ve muazzam dondurmasını ısırmanın verdiği hazdan ilham alıyor. Filmde Cara şehrin sokaklarında yürürken “Moschino karakterleri” pençeleriyle Cara'nın iştah kabartan Magnum'unu ele geçirmeye çalışıyor. Filme bu linkten ulaşabiliyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest