Haftanın Sokak Stilleri

5/10/2017


Rosamund Pike'la ilgili hislerimi daha önce yazmıştım. Ama bu kıyafetiyle tekrar yazmadan geçemiyorum. Bu kadını ne zaman görsem Gone Girl'de canlandırdığı o ruh hastası kadın gözlerimin önüne geliyor. Normal hayatta melek gibidir ama benim için sonsuza kadar o şeytan kadın.

Jessica Alba Tesla Model X'iyle bu kez dikkat çekmiş. Kıyafeti bir yana arabasıyla kesinlikle daha çok göze çarpar.

Amerika'da punk olmak Türkiye'de apaçi olmakla aynı kapıya çıkıyor sanırım. Saçının yarısı siyah, mini etek altına siyah çorap, lastik çizmeler ve arka cepteki cep telefonu. Gwen Stefani demeseler ''Bağcılar’dan bir kare'' diye yutturabilirsiniz.


Pretty Little Liars'ın Aria'sı Lucy Hale zaten minyon tipli bir kızdı ama spor ve diyetle daha da zayıflamış. İyi de etmiş. Darısı tüm forma girmek isteyenlerin başına. 

Joe Jonas'ın en uzun beraberliği mi bilemem ama Sophie Turner ile ilişkisi hala devam ediyor. Yakışıyorlar yakışmasına da Joe'nun çapkınlıkları da malum. Sokak stillerini de bir ara değinmem lazım.

'Fantastic Beasts and Where to Find Them' ve 'Alien: Covenant' filmleriyle konuşulmaya başlanan Katherine Waterston'ın ismini bundan sonra daha sık duyacağız. Londra doğumlu Katherine stiliyle Londra sokaklarının cool havasını yansıtıyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest