H&M Yeni İş birliği: ERDEM ve Baz Luhrmann

7/15/2017


H&M'in yeni tasarımcı iş birliği ERDEM ile gerçekleşecek; hikayesini ise Baz Luhrmann anlatacak. Erdem, H&M için yepyeni bir kadın koleksiyonu ve kariyerinde ilk kez bir erkek koleksiyonu tasarladı. Erdem, güzelliğin gücüne inanıyor ve tasarladığı her parçada geçmişten referanslar ve kişisel anlatımlar sunuyor. Erdem, ona ününü kazandıran baskılar, kumaşlar ve hassas zanaatle oynayarak ERDEM x H&M için en ünlü koleksiyonlarından bazılarının tasarım temalarını yansıtıp yeniden yorumlayarak çok özel bir koleksiyon tasarlayacak.

''H&M ile iş birliği yapacak olmaktan ve daha önce hiç yapmadığım bir erkek giyim koleksiyonu dâhil olmak üzere çalışmalarımı tamamen farklı bir ölçekte keşfedecek olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Çağımızın en önemli hikaye anlatıcılarından biri olan Baz Luhrmann ile çalışmak da çok heyecan verici.'' diyor Erdem.


''Moda benim için her zaman giyimden çok daha fazlası oldu, o bir ifade tarzı, bağımsız bir sanat biçimi. Bu benzersiz koleksiyonun hikayesini anlatmak üzere ERDEM ve H&M ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyorum.'' diyor Baz Luhrmann.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest