Haftanın Sokak Stilleri

3/27/2018


Johnny Depp ile olan evliliğinden sonra ismini daha çok duyduğumuz Amber Heard, bunu biraz da Elon Musk'la olan ilişkisine borçlu. Bu sayede stili de daha yakından takip edilmeye başlandı. Şapka sevgisi ise çok başka. Fedora şapkalarını, jean ve deri montlarıyla her daim kullanıyor.

Angelina Jolie yıllardır aynı siyah çizme ve kabanları giyiyor gibi görünüyor. Olsun biz de alıştık artık. Onun 'az her zaman iyidir' bakışını seviyorum.

Yıllardır kocası Ryan Gosling'le birlikte görüntü vermeyen Eva Mendes tek başına takılmaya devam ediyor. Saç bantlarını farklı şekillerde bağlayarak kullanmak onun imzası olmaya başladı.  


Yeni gelin Emily Ratajkowski de double denim trendini sürdürmeye devam ediyor. Özellikle çizmeleriyle yarattığı havayı çok sevdim.

Kızını okula bırakıp okuldan alırken her gün paparazzilere yakalanan Mila Kunis bunu umursamadan eşofmanlarını altına çekmiş. Hem cool hem rahat görünümüyle yine güzel. 

Bazen asi bazen lolita, Alexa Chung farklı parçaları bir araya getirip kendi çizgisini çoktan oluşturdu. Yoksa siyah çorabı ve gümüş rengi ayakkabıları giymeye kim cesaret eder?

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest