MediaMarkt Akıllı Telefon Kampanyaları

3/01/2018


Yeni bir akıllı telefon modeline ihtiyacınız varsa hangi modelin size daha uygun olduğunu araştırmaya başladınız demektir. Elbette kullanım şeklinize ya da ihtiyaçlarınıza yönelik bir model seçimi yapmanız için titiz bir araştırma içerisine girmeniz en doğru yöntem olur. Ancak model seçimi kadar, akıllı telefonu uygun fiyata almanız da mühim. İşte bu durumda devreye akıllı telefon kampanyaları giriyor.

Kampanyalar kapsamında uygulanan indirimleri hafife almayın. Bazı telefon modelleri için % 40’lara varan, hatırı sayılır indirimler dahi uygulanabiliyor. Bir akıllı telefon modelini neredeyse yarı fiyatına almak elbette istisnasız herkes için cazip bir seçenek oluyor. Ancak her telefon modelinin bu kampanyalara dahil olmadığını da bilmeniz gerekiyor.


Aslında çeşitli adresler tarafından düzenlenen akıllı telefon kampanyalarının karakteristik bir özelliği var. Telefon modelleri belirli dönemlerde bu kampanyaların kapsamı dahiline alınıyor. Bu süre dolduğunda, söz konusu modelin kampanyası sona eriyor ve bir başka modele yerini bırakıyor. Dolayısıyla aklınızda belirli bir telefon modeli varsa, o modeli indirimli fiyatla satın almak için akıllı telefon kampanyalarını yakın markaja almanız ve takip etmeniz gerekiyor.

Kampanyaları yakın takibe alabileceğiniz çok sayıda farklı adres var. Fakat bu adresler genellikle 2 ya da 3 telefon modelinin kampanyalarını size sunabiliyor. Eğer çok sayıda telefon modelini kapsayan kampanyaları yakından takip etmek isterseniz, farklı adreslerde zaman kaybetmeyin. Rotanızı MediaMarkt internet sitesine çevirdiğinizde onlarca farklı modelin kampanyalarını liste formunda karşınıza görebilirsiniz.


“Hangi Telefon Modeli Bana Uygun?”
Bu adresin önemli bir özelliği daha var. Kampanyaya alınan telefonların hemen yan bölümünde teknik özellikleri de belirtiliyor. Eğer aklınıza bir telefon modeli yoksa söz konusu listeye göz atarak modellerin özelliklerini anında görebiliyor ve kıyaslama yapabiliyorsunuz. Bu sayede kendiniz için en uygun telefon modelini seçmeniz de sadece birkaç dakikanızı alıyor. Bu açıdan da MediaMarkt web adresi, diğer adreslerden ayrılarak daha fazla ön plana çıkıyor diyebiliriz. Artık herkes akıllı telefonu, kampanyalardan faydalanarak daha uygun fiyatlarla satın alıyor. Siz de bu yöntemi tercih edin ve daha fazla ödemeyin.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest