'The Favourite' Londra Galası

10/22/2018


The Lobster ve The Killig of a Sacred Deer filmleriyle hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan yönetmen Yorgos Lanthimos’un yeni filmi The Favourite ile yine ses getireceğe benziyor. Bu sefer biyografik bir dramayla karşımıza çıkan Lanthimos, 1700’li yılların başında Büyük Britanya kraliçesi olan Anne ile çevresinde yaşanan olayları perdeye aktarmış. Lanthimos’un sessiz ve ağır ilerleyen önceki filmlerindeki üslubunun bu filminde de değişeceğini sanmıyorum. Ancak imdb ve metascore puanlarına bakılırsa hayranlarını tatmin edeceği aşikar. Son iki filminden beklediğim hazzı alamasam da bu filmine de şans vermeyi düşünüyorum. Umarım bu filmde benim de keyif alabileceğim bir anlatım tarzı vardır. Yoksa da canı sağ olsun. Sevenleri mutlu olsun yeter. 


Emma Stone 'Old Hollywood' ışıltısını sevenlerden. Metalik gümüş rengindeki elbisesi, kızıl saçları ve bordo rujuyla güzel bir uyum yaratmış.

Geçtiğimiz ay doğum yapan Rachel Weisz son filminin galasına yetişmiş. Sonbahara yakışan renklerden biri olan bordo elbisesi Alexander McQueen imzası taşıyor. 

Olivia Colman tatlişliği diye bir şey var. 'Ben modaya uzağım, beni bu işlere bulaştırmayın' der gibi. Modadan anlaması da gerekmiyor zaten. Oyunculuğuna olan hayranlığım hepsinin önünde.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest