Dyson'dan Sağlıklı Yaşam İpuçlarıyla Dolu bir Etkinlik

12/20/2018


Geçtiğimiz günlerde Dyson tarafından düzenlenen “Well-being”etkinliğinde Dyson ürünlerinin birbirinden müthiş hünerleri sergilendi. Yoga eğitimi, sağlıklı beslenme ve saç bakımı hakkında bilgilerin paylaşıldığı günde; fiziksel ve zihinsel bedende denge ve harmoni yaratacak uygulamalı öneriler katılımcılarla paylaşıldı.

Dyson, Yeniköy Gazebo'da düzenlediği well-being etkinliğinde sağlıklı yaşamı gündelik hayata uyarlayan ürünlerini katılımcılarıyla buluşturdu. Dyson mühendislerinin titiz çalışması sonucu üretilenV8 modeli elektrik süpürgesi, AM11 PureCool hava temizleyici ve Supersonic saç kurutma makinesi misafirler tarafından büyük ilgi gördü.


Dyson Mühendisi Jessica Le Dinh'den sonra sözü alan Yoga Eğitmeni Çetin Çetintaş ise konuşmasında "Sağlıklı bir yaşam için doğru ve temiz nefesin hayatımızdaki önemi tartışılmaz. DysonPureCool sayesinde şu anda içerideki hava tertemiz" diyerek tüm katılımcılara evlerinde de uygulayabilecekleri pratik yoga egzersizleri gösterdi.


Yoga Eğitmeni Çetin Çetintaş'tan sonra mikrofonu alan ünlü diyetisyen Elvan Odabaşı "sağlıklı beslenme için yalnızca düzenli egzersiz ve diet yetmiyor... Hepimiz evlerimizde yemek yaparken ortalığın temizliğinden çok emin oluyoruz. Durum maalesef o kadar basit değil. Görünmeyen tozlar, bakteriler yemeklerimize; dolayısıyla bünyemize giriyor. Buna izin vermemek; kendimizi ve çocuklarımızı korumak için işe önce dip bucak temizlikten başlamak şart" diyerek sağlıklı beslenmek için basit ipuçlarını misafirlerle paylaştı.

Konusunda uzman birbirinden farklı ismin yer aldığı etkinlikte son olarak saç stilisti Ahmet Çoban, sağlıklı saç bakımı hakkında tüyolar paylaşarak DysonSupersonic ürününü tanıttı.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest