‘Mert Aslan Presents Celebrating New Year’ alışveriş etkinliği

12/20/2018


Konsept markaları ve seçkin tasarımcıları bir araya getiren ‘Mert Aslan Presents Celebrating New Year’ alışveriş etkinliği, Garanti Bankası’nın en prestijli kredi kartı Amerikan Express Card ve TAV Passport’un ana sponsorluğunda 19-20 Aralık 2018 tarihlerinde Raffles Hotel Istanbul Zorlu Center’da düzenlendi.

Katılımcıların ve ziyaretçilerin keyifli bir alışveriş deneyimi yaşadığı, moda camiasının yanı sıra sanat dünyasından ünlülerin de ilgi gösterdiği etkinliğe Arzu Sabancı, Aslışah Alkoçlar, Ezgi Apa, Sedef Orman, Berrin Okçu, Burcu Erçil, Dilek Türker, Berrin Zorlu, Güneş Mutlu Mavituncalılar, Meral Yazıcı, Beril Çatay, Yelda Cengiz, Zafer Kozanoğlu, Yonca Bagana, Aytül Ayke Fıratoğlu, Banu Bora Mumcu, Özlem Avcıoğlu, Zeynep Özyılmazel ve Gülben Ergen gibi isimler katıldı.


Türkiye’nin seçilmiş markaları ile gerçekleşen ilk küratörlü alışveriş etkinliği ‘Mert Aslan Presents’in kreatif direktörü Mert Aslan “İlk günden beri amacımız Türk tasarımcıları ve yeni markaları meraklıları ile buluşturmak oldu. Dünyadaki “curated shopping” (Küratörlü Alışveriş) anlayışını Türkiye’de ilk uygulayan olarak bilinmek; seçilmiş markaları, seçkin konuklarla bir araya getirmek çok değerli. Bir sanatçının iyi bir koleksiyonere ürün satması gibi değerli olan, modaya yön veren insanların, seçtiğimiz markaların büyüme ve markalaşma sürecine katkı sağlamak için gelmesi, bizleri desteklemesi de işimize değer katıyor.” diyerek ‘Mert Aslan Presents’in modaya hizmet verdiğini sözlerine ekledi.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest