RAMSEY’in “Erkekler de Hediye İster” Etkinligi

12/20/2018


RAMSEY’in Zorlu Center mağazasında düzenlenen yeni yıl davetine katılan cemiyet hayatının önde gelen isimleri markanın kış koleksiyonunu yakından görme fırsatı bulurken sevdiklerini mutlu edecek şık hediyeler de seçti.

Erkek moda markası olmasına rağmen kadınların en iyi alışveriş eşlikçisi olduğundan hareketle sadece kadınların katılımıyla düzenlenen RAMSEY’in geleneksel “Erkekler de Hediye İster” temalı yeni yıl davetinin katılımcıları arasında Başak Dizer Tatlıtuğ, Elif Gönlüm, Özlem Avcıoğlu, Şah Yaycı, Begüm Özer, Sedef Orman, Begüm Karamahmutoğlu, Akasya Asıltürkmen, Berrin Okçu, Şule Cümbüş, Sibel Kerimoğlu, Müge Sırmabıyık, Meltem Kazaz, Sedef Iybar gibi isimler yer aldı. Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan’ın da konuklarıyla tek tek ilgilendiği etkinlikte keyifli anlar yaşandı.


Takım elbiseden gömleğe, dış giyimden aksesuar ve parfüme erkeğin modaya dair tüm beklentilerine cevap verecek koleksiyonlar sunan RAMSEY, yeni yılda sevdikleri için şık, kaliteli ve özel bir hediye arayanlar için çok sayıda seçenek sunuyor.

RAMSEY’in yeni yıl hediye alternatiflerine mağazalardan ve www.ramsey.com.tr ‘den erişmek mümkün.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest