L’Occitane ve Rifle Paper Co. “romantik” İşbirliği

1/10/2019

Provence’ın parlak sarı güneşi, mor rengin kapladığı lavanta tarlaları, kalpleri ısıtan gülün pembe tonları Rifle Paper Co. ile tasarlanan yeni Shea koleksiyonuna yansıdı. Neşeli tonlamalar, cesur şekiller ve narin çizgiler, bu en sevilen koleksiyonu romantik bir çekim merkezi haline getirdi.

İlk defa 2017 yılında bir araya gelen bu iki markanın iş birliği ile Shea Butter koleksiyonu; Shea yaprakları, Shea fındığı ve Shea çiçekleri ve illüstrasyon motiflerle hayat buldu.
Sevgililer Günü’nü içerik ve renklerle kutlayan bu yılki koleksiyonun ana temasında doğallıkla beraber , “aşk” da hakim. İki Shea Butter el kremi, ( klasik ve Rose ) Ultra Rich Body Cream ve Shea Milk Soap en tatlı renklerle giydirildiler ve “Mon Amour” ( Aşkım) kelmileriyle de adeta “aşk”ı kutluyorlar. Vintage duyulara sahip ve benzersiz görünümlü bu koleksiyon, tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor, gülümsetiyor...

L’Occitane ve Rifle Paper Co. ikilisinin AŞKı anlatan, sınırlı sayıda üretilmişbu koleksiyonu, çikolatalardan ve çiçeklerden farklı şeyler, farklı ilhamlar sevenler için tam da aradığınız hediye alternatifi...Bu seri romantizmin yanı sıra cildinizi şımartarak, kalplerinizi ısıtacak. Güllü el kremi ise inkar edemeyeceğiniz kadar feminen...
Shea Butter Hand Cream& Rifle Co.
Yüzde 20 oranında organik Shea Butter bulunduran bu el kremi,bal, badem ve hindistan cevizi yağları ile zenginleştirilerek cildi besliyor. Zengin ve kremsi yapısı ile ellerinizi koruyor, besliyor ve nemlendiriyor.

Shea Butter Hand Cream& Rifle Co. Limited Ed. 150 ml
Fiyat: 146 TL


SheaRose Hand Cream & Rifle Co.
Yüzde 20 oranında organik Shea Butter bulunduran bu el kermi,bal, badem ve hindistan cevizi yağları ile zenginleştirilerek besleyiciliği artan bu el krem,i otantik gül kokusu ve kadifemsi dokusuyla ile pembe rengininen güzeli ve kesinlikle romantik.

Shea Rose Hand Cream & Rifle Co. Limited Ed. 30 ml
Fiyat: 55 TL


Shea Butter Ultra Rich Body Cream & Rifle Co.
Kuru ve çok kuru ciltleri nemlendirmesiyle ünlü en çok satan ürün Shea Ultra Rich Body Cream, içeriğindeki yüzde 25 Shea yağı ilecildinizi nemlendiriyor ve rahatlatıyor.

Shea Butter Ultra Rich Body Cream & Rifle Co. Limited Ed. 100ml
Fiyat: 159 TL

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest