Yeni Aksesuar Trendi: Sırt Çantaları

2/14/2019


Sırt çantaları, gündelik yaşamlarımızda hem şıklık açısından hem de işlevsel yönden son derece büyük bir önem taşıyor. Kıyafetlerimize, ayakkabılarımıza uygun olarak farklı sırt çantaları bulunuyor. Alışverişe çıkınca benim de en çok aradığım ürün, hem zevkime uyup tarzımı yansıtacak hem de kullanışlı bir sırt çantası oluyor.

Sırt Çantası Seçerken

Sırt çantası seçimi yaparken, elbette kişinin kendi bireysel tercihleri, zevkleri son derece önemli. Ama bunun yanında giyim stiline uygun olan modellerin seçilmesi gerektiği de unutulmamalı. Bir çantayı çok beğenebilirsiniz; ama, eğer giyim stilinize uygun değilse istediği kadar gözünüze iyi görünsün, hayal ettiğiniz etkiyi uyandırmaz. Dolayısıyla seçim yaparken gardırobunuzdaki diğer parçaları da hep aklınızda bulundurmalısınız. Elbette ki seçilen çantanın, giyilen kıyafetle genel uyumlu olması önemlidir.Kişisel tarzın yanı sıra kullanım amacı da seçim sırasında göz önünde bulundurulması gereken bir kriter. İşe gidilecek çanta ile günlük kullanım için tercih edeceğiniz ya da partiye giderken kullanacağınız çanta, elbette ki aynı olamaz. Ebatlar konusunda ise sırt çantasında en önemli olan husus, kişinin kendi vücuduna uygun çantaları seçmesidir. Eğer minyon birisi iseniz çok büyük; iri yapıya sahipseniz de çok küçük sırt çantalarından uzak durmalısınız.
Çantalarda kullanılan malzemeye de dikkat etmenizde fayda var. Gündelik kullanımlarda kumaş tarzı sırt çantaları, daha rahat kullanılabilir. Eğer sırt çantanızı iş yaşamında da kullanacaksanız deri, keçe tarzı olan malzemelerden yapılanları tercih edebilirsiniz. Renk seçimiyse, kişisel zevkinizle beraber kombininizle de ilgilidir.

Aradığınız Sırt Çantası Coquet'te

Eskiden sadece seyahate gidenlerin ya da öğrencilerin kullandığı sırt çantaları, artık hayatın her alanında kullanılabiliyor. Sırt çantası kullanımının yaygınlaşması ise beraberinde model çeşitliliğini de getiriyor. Piyasada malzeme, tasarım ve ebat olarak çok değişik sırt çantası modelleri bulunuyor. Bunun doğal bir sonucu olarak da hangi çantanın seçileceği konusu, biraz zorlayıcı olabiliyor: Acaba ne tür bir çanta seçmeli?...


Tecrübelerime göre şunu söyleyebilirim ki bu sorunun yanıtını, Coquet sitesinde yer alan zengin model seçenekleri sayesinde kolaylıkla bulmak mümkün. Zira İnternet'in altını üstüne getirdikten sonra Coquet'te rastladıklarım, bugüne kadar gördüğüm en tatlı sırt çantaları. Eğer benim gibi siz de zevkinize uygun; tarzınızı yansıtan bir model arıyorsanız, hiç zaman kaybetmeden Coquet'in kadın sırt çantalarını inceleyin. Emin olun burada karşınıza çıkacak seçeneklerin çokluğu, sizi de şaşırtacak. Dilediğiniz büyüklükte, dilediğiniz tasarımda, pek çok farklı malzeme alternatifine sahip birbirinden şık, rengârenk sırt çantalarını bir arada incelmenin kolaylığını ve keyfini yaşayacaksınız.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

1 YORUM

  1. En faydalı trend sırt çantalarının yaygınlaşması. İçine doldur doldur gitsin. Tek dezavantajı var aşırı rahatlık sağlaması. Sağladığı rahatlığa alışınca şıkır şıkır çanta topuklu ikilileriyle gezemiyorsunuz :)

    http://www.yazimbari.com

    YanıtlaSil

Pinterest