Cilt Bakımında Yeni Bir Dönem Başlıyor : CLINIQUE iD

3/25/2019


1968 yılından günümüze, kişisel bakım alanında devrim yaratan ürünleriyle tanınan ve oldukça sevilen Clinique, yenilikçi nemlendirici serisi Clinique iD’yi sunar. Kişiye Özel Cilt Bakımında öncü olan marka, bu kez “kişiselleştirilebilir” yeni nemlendirici serisiyle cilt bakımında yeni bir devir açıyor. Cilt tipi ve cilt endişesine göre en uygun ürünü bulmak üzere yola çıkan Clinique, Clinique iD ile “endişeye uygun cilt bakımı” deneyimini sunacak.

%100 parfümsüz, paraben ve ftalat içermeyen formülüyle Clinique; yarattığı üç adımlı cilt bakım sistemiyle kişiye özel cilt bakımı ritüelini sürdürmeye devam ediyor.

Clinique; cildini önemseyen ve ona iyi bakan tüketiciler için devrim niteliğindeki ürünü Clinique iD Nemlendirici Serisini baharın ilk günlerinde sunmaya hazırlanıyor. Clinique iD nemlendirici; cilt bakım rutinini yeniden yapılandırıyor; cilt tipleri ve endişeleri için mükemmel kişiselleştirilmiş nemlendiriciyi yaratmayı sağlıyor. Clinique iD; 15 farklı kombinasyonuyla 5 farklı endişe ve 3 farklı cilt tipi için nemlendirme seçeneği sunarken, kullanıcıları tarafında da maksimum memnuniyeti hedefliyor. Cilt endişesine göre seçilen kartuş ve cilt tipine uygun nemlendiricisiyle herkesin kendi ürününü hazırladığı ID nemlendirici serisi, kullanıcılarına “harika bir cilt yaratılabilir.” iddiasını kanıtlıyor.


Clinique ID’nin beş rengi beş farklı endişeye göre tasarlandı;

- Mavi kartuş içeriğindeki Alfa Hidroksi Asitler ile gözenek görünümünü azaltmaya ve cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.
- Yeşil kartuş içeriğindeki Probiyotikler sayesinde hassaslaşmış kızarık cildi rahatlatmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olur.
- Turuncu kartuş içeriğindeki Taurin ve Kafein ile cildine ihtiyacı olan enerjiyi verir ve gün boyu cildin ışıldamasını sağlar.
- Mor kartuş içeriğindeki Whey Proteinler ile çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya ve cildi dolgunlaştırmaya yardımcı olur.
- Beyaz kartuş içeriğindeki Japon Angelica Özütü ve C vitamini cildini aydınlatmaya ve eşit bir cilt tonu sağlamaya yardımcı olur.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest