The Times Square EDITION Açılışı

3/18/2019


Kültür ve eğlencenin başkenti New York’ta daha önce benzeri görülmemiş bir otel olan ve Ian Schrager’in Marriott International ortaklığında yarattığı The Times Square EDITION’un açılışını kutlamak için ünlü isimler bir araya geldi.

Diana Ross, Nile Rodgers ve Chic’in performanslarıyla eşlik ettiği davete; Cara Delevingne, Hailey Bieber, Kendal Jenner, Elsa Hosk ve Joan Smalls gibi yıldızlar katıldı.


EDITION otellerinin Türkiye’deki temsilcisi The Bodrum EDITON’dan sonra açılan The Times Square EDITION, New York’un altın çağının bütün ruhunu içinde barındırıyor ve kapıdan içeriye girdiğiniz andan itibaren rafine dokusuyla sizi Times Square’in kaosundan kurtarıyor.

Ian Schrager The Times Square EDITION’ı şu sözlerle anlatıyor:” Times Square’in altın zamanları insanda her şeyin mümkün olduğu hissini uyandırıyordu. New York hayallerin şehri, Times Square de herkesin ortak bir amaç için bir araya geldiği şehrin kalbiydi. The Times Square EDITION, geçmişten gelen hikâyelerden oluşan, bugünü yeniden canlandıran ve gelecek için oluşan umudun şekil almış hali.”

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest