Hailey Bieber for Levi's® 501®

5/02/2019


Levi Strauss 1847 yılında ABD’ye göç etti ve 1853’te California’da altına hücum haberi duyulduğunda o da kaderini çizip San Francisco’ya taşındı. 1873 yılında dünyanın en ikonik giyim parçalarından biri haline gelecek 501® jean’i yarattı. Henüz fermuar icat edilmemişken tasarlanan pantolonun düğmesi, işlev ile stili mükemmel bir formda buluşturan 501® jean’lerin imzası oldu.


Hailey, Mayıs’taki 501® kutlamalarıyla başlayıp Haziran ve Temmuz aylarındaki festival sezonu boyunca 501® Original, 501® Skinny ve Levi’s® Authorized Vintage modelleri dahil tüm 501® şortlarını ve pantolonlarını neon vurgularla yeniden yorumluyor. Aynı zamanda ikonik Levi’s® arka yama, çeşitli neon renklerle yeniden tasarlanıyor. Favorinizi seçin ve Levi's Tailor Shop’ta kişiselleştireceğiniz 501® jean’inizle kendi stilinize imza atın.

“Bence, 501® olabilecek en ikonik giyim parçası ve ilk pantolonumu giydiğimde ne kadar harika bir kalıbı olduğunu hâlâ hatırlıyorum. O zamandan beri favorim olmaya devam ediyor.” ~ Hailey Bieber
Fonksiyonel bir iş kıyafeti olmaktan bir moda stili olarak yükselişine kadar her 501® jean bir hikaye anlatıyor. Asi James Dean’den ikonik Marilyn Monroe’ya kadar pop kültürün gelmiş geçmiş en sevilen isimlerinden bazılarının stil seçimi olmanın yanı sıra vintage modelleri de çok arananlar arasında yer alıyor. Günümüzde, 501® jean’ler dünyanın her yanında kadınların ve erkeklerin vazgeçilmez moda parçası ve pek çok kişi için yaşamın temel unsurlarından biri olmaya devam ediyor.

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest