Kadınların Gözdesi Ariş Pırlanta!

5/16/2019Kadınların en sevdiği parçalar, mücevherler özellikle de pırlantalar tarihin en eski zamanlarında bile  zarafet, gösteriş ve ihtişamı ifade etmek için kullanmıştır. Romalılara göre elmaslar yani işlenmiş haliyle pırlantalar, yıldızlardan kopan parçalardı. Hintlilere göre taşıyan kişiye şans ve doğa üstü bir güç getirdiğine inanılırdı. Tektaş yüzüklerin sol ele takılmasının hikayesi de Antik Çağlarda Mısırlılara dayanmaktadır, sol elin bu parmağından geçen ve kalbe giden sevenleri birbirine kalpten bağlayan bir damar olduğu inanan mısırlılar, tek taş yüzüğün sol elde taşınmasının temelini atmışlar. Tarih boyu birçok anlam yüklenen pırlanta tektaş yüzükler Ariş Pırlanta koleksiyonlarında sizleri bekliyor.  Geleneksel ama aynı zamanda modern… Sade ama ihtişamından bir şey kaybetmemiş modeller… 


Tektaş, beştaş ya da tam tur pırlanta yüzükler evlilik alyansı olarak kadınların zarif parmaklarında ışıldıyor. Pırlantalar günlük yaşamda sıklıkla kolye, bileklik ya da küpelerle karşımıza çıksa da kadınlar için en özeli tek taş yüzük olarak sunulanıdır. Çünkü bir tek taş pırlanta yüzük, içinizdeki en saf sevginin ve sonsuz aşkın yansımasıdır. Evlilik alışverişi ya da kendi tektaşını kendi alan kadınların dikkat etmesi gereken en önemli nokta pırlantayı sektörün güvenilir isminden almaktır. Ariş Pırlanta sertifikalı pırlantaları ve yılların tecrübesiyle pırlanta konusunda lider konumdadır. Hem çeşit açısından oldukça zengin olması hem de yılların tecrübesine güvenerek mücevher alışverişlerinizi Ariş pırlantadan yapın ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayın. 


İnce detaylarla bezeli ve her biri biricik olan pırlanta yüzük modellerine hayran kalacaksınız. Doğadan gelen en değerli taşları parmaklarınızda taşıyın. Zarafet ve şıklığın en göz alıcı haline merhaba deyin. Tüm gün yanınızda olacak, sizinle beraber anılar biriktirecek mükemmel beştaş ve tamtur pırlanta yüzükler Ariş farkıyla sizleri bekliyor. 

Bu Haberlerde İlgİnİ Çekebİlİr

0 YORUM

Pinterest